21-го грудня відбудеться новорічний чемпіонат ЛДУФК з кульової стрільби

У четвер, 21-го грудня, відбудеться традиційний новорічний чемпіонат Львівського державного університету фізичної культури з кульової стрільби. Організатором змагань є кафедра стрільби та технічних видів спорту нашого вишу (завідувач – професор Богдан Виноградський).

До участі в чемпіонаті ЛДУФК допускаються професорсько-викладацький склад та усі працівники нашого вишу. Склад команди кожного з підрозділів не обмежений. Тож випробувати себе у вмінні влучно стріляти матиме нагоду кожен бажаючий. Переможцями стануть лише найкращі снайпери, але задоволення та емоційну розрядку гарантуємо кожному учаснику. Тож колектив кафедри стрільби та технічних видів спорту запрошує Вас до участі у новорічній першості зі кульової стрільби серед працівників нашого Університету.

Додамо, що захід відбудеться у четвер, 21-го грудня 2017 року, у стрілецькому тирі кафедри стрільби та технічних видів спорту за адресою: м. Львів, вулиця Під Голоском, 25. Початок змагань – о 15:00.

З повагою завідувач кафедри,
професор Богдан Виноградський