3-го травня у ЛДУФК відбудуться курси підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики

У четвер, 3-го травня 2018 року, о 14:00 на базі Львівського державного університету фізичної культури відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України та системи Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ) заплановано проведення курсів підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики України 2 рівня (тренери клубів та навчальних закладів).

До участі в курсах запрошуються тренери ДЮСШ, СДЮШОР, УОР і спортивних клубів Львова й Львівської області, студенти старших курсів та усі бажаючі.

Доповідачами  на  курсах  будуть:
• Тиртишник  В’ячеслав  Григорович – державний тренер України з легкої атлетики;
• Величко Олександр Іванович – член комплексної наукової групи збірної команди України; заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
• Конестяпін Володимир Григорович – доцент кафедри легкої атлетики ЛДУФК, кандидат педагогічних наук, офіційний лектор Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ).

Програма  курсів  передбачає  наступні  доповіді:
1. Організація та хід підготовки легкоатлетів України в олімпійському циклі.
2. Сучасні технології тренувального процесу на прикладі бігу на 3.000 м з перешкодами.
3. Система навчання та сертифікації тренерів ІААФ.
4. Фізична та технічна підготовленість легкоатлетів-стрибунів.

Окрім того, також заплановано виступ відповідального секретаря приймальної комісії Львівського державного університету фізичної культури Худоби В.В., який ознайомить присутніх з правилами та особливостями прийому до ЛДУФК у 2018 році.

Місце проведення курсів: НСК-КСБ ЛДУФК «СКІФ», кафедра легкої атлетики (м. Львів, вул. Черемшини, 17).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ