Ігорю Богдану - 50!

8-го листопада, виповнилося 50 років з дня народження старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України з карате, тренера вищої категорії, відмінника освіти України та тренера національної збірної з карате Богдана Ігоря Орестовича!

З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Ігоря Орестовича та щиро бажає ювіляру міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, успіхів у педагогічній і науковій діяльності та нових досягнень в тренерській роботі, а також звершення усіх життєвих планів!

P.S. Напевне не випадково свій ювілей Ігор Орестович зустрічає не за святковим столом, а в складі української делегації у столиці Іспанії Мадриді, де в ці дні на Арені WiZink Center тривають баталії 24-го Чемпіонату світу-2018 з карате – головного старту року для національної збірної України з карате. Тож напевне одним з найжаданіших подарунків до ювілею пана Ігоря буде вдалий виступ його підопічних на світовому форумі!

За пройденим не треба сумувати,
Попереду щаслива йде пора.
Хай буде щедрим ювілейне свято,
Здоров’я Вам, любов і добра!

Хай Божа Мати Вас охороняє
Від всяких негараздів і від бід.
Хай тільки радість множиться віднині,
Прожить у щасті ще багато літ!

Многая літа, пане Ігоре!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ