ІІІ Міжнародна Євроазійська конференція у сфері спорту, освіти та науки (Фото)

Доцент кафедри легкої атлетики Ольга Павлось взяла участь у 3rd International Eurasian Conference on sport, education and science (ІІІ Міжнародній Євроазійській конференції у сфері спорту, освіти та науки), яка проходила 15–17 листопада 2018 року в м. Мардіні (Туреччина) на базі місцевого університету. На конференції обговорювалися питання спорту, культурології, освіти, теології, літератури, мови, образотворчого мистецтва. Учасниками конференції були 240 осіб із 5 країн.

Ольга Павлось виступала на церемонії відкриття конференції з доповіддю «Вплив антропометричних показників на спортивний результат стрибунів у висоту світового рівня».

Учасники конференції мали змогу дізнатися про структуру, умови й особливості навчання студентів Мардінського університету Артуклу, відвідати ІІІ Міжнародну виставку Juried Arts та побувати на екскурсії околицями Мардіна, який є музеєм історії просто неба, колискою цивілізацій, а також перехрещенням культур, релігій та мов. Мардін – місто на південному сході Туреччини, столиця однойменної провінції. Воно відоме архітектурою в арабському стилі, а також своїм розміщенням на скелястій місцевості з виглядом на північні рівнини Сирії.

На завершення конференції учасники отримали пам’ятні відзнаки про участь у заході.

До слова, організатором конференції виступала Міжнародна асоціація науки, культури і спорту (ISCSA), яка спільно із Львівським державним університетом фізичної культури була співорганізатором Міжнародної конференції з науки, культури і спорту, що відбувалася цього року 25–27 квітня на базі нашого Університету та Львівського національного університету імені Івана Франка.