Ярослав Давидчук – переможець молодіжного чемпіонату України-2018 з самбо

У Харкові завершився молодіжний чемпіонат України 2018 року, де понад 200 учасників із 24 областей України розіграли 20 комплектів нагород зі спортивного та бойового самбо. Дані змагання стали основним відбором на чемпіонат Європи-2018 (Прага, Чехія) та етап Кубку світу-2018 (Мінськ, Білорусь). Повернулися до Львова з нагородами і студенти Львівського державного університету фізичної культури.

У ваговій категорії до 90 кг студент першого курсу факультету спорту Ярослав Давидчук, перемігши достроково представників Донецької, Київської, Харківської та Одеської областей, впевнено посів перше місце.

Не відставав від свого одногрупника і Богдан Шершень, який у ваговій категорії до 60 кг з бойового розділу, попри травму, виборов третє місце. А третьокурсник факультету спорту Тарас Кравчук, змагаючись у ваговій категорії до 68 кг, за нічийного рахунку 2:2 і суддівського свавілля поступився місцевому борцю у сутичці за бронзову нагороду і тому посів п’яте місце.

Отож, вітаємо спортсменів, особистих тренерів (Горохова Г.В., Юнака М.М., Загуру Ф.І.) та колектив кафедри атлетичних видів спорту. Бажаємо подальших звитяг на борцівських килимах України та світу.

 


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ