Ярослав Свищ – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

Завідувача кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доцента Свища Ярослава Степановича відзначено Указом Президента України.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 135 / 2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки». Серед відзначених і представник нашого університету. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм завідувачеві кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури, кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту, майстру спорту України з легкої атлетики Свищу Ярославу Степановичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Колектив Львівського державного університету фізичної культури вітає Ярослава Степановича з присвоєнням почесного звання та бажає йому подальших успіхів у педагогічній діяльності, нових звершень у науковій роботі, а також підкорення найвищих спортивних висот його підопічними.

Так тримати, пане Ярославе!