Євген Приступа привітав студента ЛДУФК Ігоря Леська з виграшем чемпіонського поясу «Real Fight Promotion»

Нещодавно у Львові завершився Відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств (ММА) – «Lviv Open Cup-2018», у рамках якого відбулося два титульних поєдинки. В одному з них, у ваговій категорії до 70 кг, перемогу святкував студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Ігор Лесько (тренери – Олег Согор та Ігор Кукурудзяк), який наприкінці першого раунду задушливим прийомом здобув звитягу над киянином Артемом Брюшенком.

На днях новоспеченого чемпіона із завоюванням пояса «Real Fight Promotion» привітав ректор ЛДУФК професор Євген Приступа. Під час зустрічі Ігор Лесько розповів про підготовку до титульного бою та власне про сам бій, а Євген Никодимович побажав йому нових успіхів як у навчанні, так і в спортивній діяльності, зокрема, на чемпіонаті світу-2018 з панкратіону у Білорусі, який відбудеться з 1-го по 4-е листопада.