Йосипу Георгійовичу Фалесу – 80!

Сьогодні, 12-го червня, свій 80-й день народження відзначає у недалекому минулому багаторічний завідувач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, доцент Йосип Георгійович Фалес, який у молодості був гравцем першого складу львівського футбольного клубу «Карпати».

Вихованець закарпатського футболу Йосип Фалес – добре знана постать у наукових і футбольних колах не лише України, а й далеко за її межами. Три в одному – це саме про Йосипа Георгійовича, адже його ім’я відоме і як гравця, і як тренера, і як науковця. На футбольному полі він виділявся своєю високою працездатністю та самовіддачею, а також швидкістю і чудовою грою на другому поверсі.

Що ж до тренерської кар’єри, то Йосип Фалес не лише очолював низку команд, серед яких був і СКА «Карпати», а й працював консультантом. Зокрема, він був причетним до сенсаційного успішного виступу національної збірної Алжиру на чемпіонаті світу 1982 року та багато років входив до складу наукових груп футбольних збірних команд колишнього СРСР.

А в науковій діяльності у його активі кандидатська дисертація, звання доцента та більше двох сотень наукових праць, з яких черпають знання не лише студенти кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, а й фахівці всієї України та зарубіжжя.

Тож увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури вітає Йосипа Георгійовича з ювілеєм і щиро зичить йому перш за все міцного здоров’я, а також родинного затишку і щастя, матеріального достатку, гарного настрою та усіляких гараздів.

Многая літа, пане Йосипе!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ