Кафедра педагогіки та психології взяла участь у V регіональному науковому семінарі до Дня психолога

20 квітня 2018 року викладачі кафедри педагогіки та психології взяли участь у V регіональному науковому семінарі до Дня психолога на тему «Видатні постаті психології: історія, сучасність та перспективи», який проходив на базі кафедри практичної психології та педагогіки навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

З доповідями виступили завідувач кафедри доцент Соловйов В.Ф., доцент Баклицька О.П., доцент Матвійчук Т.Ф. Також у семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного університету внутрішніх справ, аспіранти та працівники практичної сфери.

Виступи та дискусії семінару стосувалися таких тем: «Видатні психологи та їх вплив на розвиток цивілізації», «Напрями психології, їх сучасний стан і перспективи» та «Міждисциплінарні аспекти психології». Прийнято рішення про продовження співпраці щодо обміну досвідом, наукових досліджень і навчальної мобільності.