Кафедра туризму на XIX міжнародній виставці «LVIV TOUREXPO 2018» (Фото)

Сьогодні, 17 жовтня студенти I курсу Львівського державного університету фізичної культури (спеціальність туризм) відвідали XIX міжнародну виставку «LVIV TOUREXPO 2018» в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Під керівництвом викладачів кафедри туризму (доц. Худоба В.В., ст. викл. Чикайло Ю.І., викл. Лабарткава В.К, викл. Кучера П.В., викл. Никига О.В., викл. Курах О.С.) студенти ознайомилися з діяльністю туристичних операторів та агенцій; туристичними офісами світу; маловідомими туристичними об’єктами; освітою за кордоном; оздоровчими комплексами, готелями, базами відпочинку; транспортними та авіа послугами; активним, пригодницьким та екологічним туризмом; інформаційними технологіями в туризмі.

У межах міжнародної виставки студентів детально проінформовано про діяльність тур-оператора Online-Bistro. Представник фірми ознайомив студентів з особливостями роботи онлайн-бронювань туристичних турів, готелів, круїзів, авіа перельотів, трансферів та ін.

Також авіаперевізник МАУ розповів про особливості діяльності компанії в туристичній галузі.

Студенти дізналися про найбільш цікаві туристичні об’єкти регіонів України, які були представлені у межах туристичного форуму.

Цікавою виявилась також XII спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».