Команда ЛДУФК – чемпіон Універсіади Львівщини-2018 з футзалу!

Чоловіча збірна Львівського державного університету фізичної культури з футзалу вчора, 15-го травня, зіграла перенесений матч Універсіади Львівщини-2018 з принциповим суперником – учасником фінальної частини чемпіонату України-2018 серед ВНЗ, командою Національного університету «Львівська політехніка» і перемогла з рахунком 4:2. Звитяга над бронзовим призером цьогорічної студентської національної першості привела збірну ЛДУФК до чемпіонства в рамках змагань за програмою Універсіада Львівщини-2018, з чим ми її й вітаємо.

Перший тайм гри двох найкращих студентських команд Львівщини розпочався з атак господарів майданчика – команди Національного університету «Львівська політехніка», яких влаштовувала тільки перемога. Наша команда, якій для того, щоб стати чемпіоном достатньо було нічиєї, більше діяла другим номером, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника після швидких контратакуючих випадів. Успішнішими у першому таймі в реалізації командної стратегії на гру все ж таки були гравці «Львівської політехніки», які відповіли двома влучними ударами на один м’яч, забитий студентом 24-ї групи факультету спорту ЛДУФК Віталієм Радевичем. Тож на перепочинок суперники пішли за рахунку 2:1 на користь «політехніків».

Другий тайм розпочався стартовим натиском, продуманим контролем м’яча і комбінаційною грою першої четвірки збірної команди ЛДУФК, яка складалася з гравців львівської «Енергії» Віталія Радевича, Олега Гасюка, Тараса Абрамчука, а також вихованця футбольної школи «Карпати» Маркіяна Леська. Результатом став красиво і по-футзальному елегантно забитий м’яч студентом 34-ї групи факультету спорту ЛДУФК Олегом Гасюком – 2:2.

«Політехніки», у складі яких вирізнявся своїми нестандартними діями гравець львівської «Енергії» Олег Легендзевич, кинулися на штурм воріт, які захищав студент 34-ї групи факультету спорту ЛДУФК, гравець молодіжної збірної України і львівської «Енергії» Назар Войтович. Гра набула яскравої емоційної та навіть наелектризованої забарвленості. Як кажуть класики українського фольклору – найшла коса на камінь. І сильнішим в цьому протистоянні двох «гігантів» студентського футзалу Львівщини виявилася збірна Львівського державного університету фізичної культури.

Уже в першій атаці після досить суперечливого вилучення нашого воротаря і капітана Назара Войтовича, капітан молодіжної збірної України з футзалу і за сумісництвом лідер збірної атак команди ЛДУФК Віталій Радевич повторив шедевр Олега Гасюка і вивів нашу команду вперед – 3:2.

«Політехніки» пішли на вирішальний штурм наших воріт, які після вилучення нашого воротаря і капітана Назара Войтовича дуже вдало і з непересічним почуттям гумору захищав польовий гравець, студент 44-ї групи факультету спорту ЛДУФК Василь Сюрко. Та це штормове дійство не внесло змін до підсумку матчу на користь господарів. Навпаки, в одній з швидких атак Віталій Радевич обіграв на фланзі захисника суперників і з більярдною точністю поклав м’яча під дальню стійку воріт команди Національного університету «Львівська політехніка» – 4:2!

Переможний рахунок не змінився до кінця гри попри марні потуги гравців команди суперника. Більше того, наші хлопці могли ще неодноразово відзначитись у рамці пустих воріт «Політеху». Перемога була закономірною і переконливою. Ми – чемпіони!

Склад команди ЛДУФК у цій грі: Назар Войтович (воротар, капітан), Олег Гасюк, Віталій Радевич, Тарас Абрамчук, Валентин Гнатюк, Назарій Слав’як, Василь Сюрко.


Кафедра футболу ЛДУФК 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ