Команда ЛДУФК – переможець Кубка Львівщини-2018 з вільної боротьби (Фото)

У легкоатлетичному манежі СКІФ Львівського державного університету фізичної культури відбувся фінал Кубка Львівської області з вільної боротьби 2018 року серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації. Впевнену перемогу святкувала команда нашого вишу.

Студентки ЛДУФК у фінальному протистоянні перемогли студенток ЛНУВМ імені Гжицького з рахунком 8:2 та завоювали командний Кубок за перше місце. А от у хлопців фінальне протистояння вийшло доволі інтригуючим, бо останні два роки поспіль у юнаків командний кубок виборювали «ветеринари». Цікаво, що й на звітних змаганнях на груповому етапі наші студенти поступилися їм з рахунком 4:6, але за сумою набраних очок команда ЛДУФК потрапила до фіналу. Зробивши правильні висновки та деякі зміни у складі, студенти нашого вишу блискуче здолали своїх основних суперників із ЛНУВМ з розгромним рахунком 8:2.

Отож, разом з дівчатами цього разу й наші хлопці-борці завоювали Кубок Львівщини серед студентів. До речі, вперше з часів заснування Кубка Львівщини з вільної боротьби серед студентів команда ЛДУФК була найкращою (у 2013, 2014, 2015 роках перемагала «Львівська Політехніка», а в 2016 і 2017 – ЛНУВМ імені Гжицького) та вперше за довгі роки наші борці і борчині посіли перше загальнокомандне місце, враховуючи результати особистої першості.

Отож, вітаємо студентів із успішним виступом, а колектив кафедри АВС (завідувач – доцент Федір Загура) із заслуженою перемогою та цикл боротьби кафедри АВС (старші викладачі Юлія Стельмах та Ростислав Первачук) з довгоочікуваним успіхом! Бажаємо подальших успіхів борцівському коллективу, а кубок нехай назавжди залишиться у нашому навчальному закладі. Також хочемо подякувати за потужну підтримку борців студентам 1-ї та 2-ї груп ГРС, які тим самим надали впевненості нашій команді.

Кафедра АВС