Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» фінішувала четвертою

Баскетбольна жіноча команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна) фінішувала четвертою у чемпіонаті України серед клубів вищої ліги. У вирішальному матчі за «бронзу» студентки ЛДУФК вдома поступилися (45:57) фарм-клубу столичної команди «Київ-Баскет», яка цьогоріч виграла жіночу Суперлігу.

Відверто не вдався підопічним Ірини Кленіної перший період вирішального «бронзового» матчу, який вони програли – 8:27. Згодом львів’янки вирівняли гру й навіть виграли третю і четверту чверті (17:11 та 10:8 відповідно), але для загальної перемоги цього було замало. Гості з Києва втримали перевагу, здобуту у першій половині гри й здобули бронзові медалі сезону 2017-2018 рр. Наша команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», як і в минулому сезоні, фінішувала четвертою.

Щодо результативних гравців заключної гри чемпіонату, то з-поміж студенток ЛДУФК 12 очок набрала Марія Ковтун, котра ще й зробила 11 підбирань; 11 очок і 6 результативних передач у активі Вікторії Бабич; 10 очок і 8 підбирань – в Анжеліки Зволяк; 9 очок – у Катерини Скакаліної. У киянок 15 очок набрала Яна Рабчук, 13 – Владислава Волошина, 12 очок і 10 підбирань – у Вероніки Любінець.

Роман Цюняк