Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» на виїзді програла «Козачці-КПУ»

Жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна) поступилася у першій виїзній грі півфінальної серії матчів до двох перемог запорізькій «Козачці-КПУ» – 48:60. Повторний поєдинок у Львові – 20 квітня на майданчику Львівської обласної ДЮСШ.

Щодо поєдинку, який відбувся 18 квітня у Запоріжжі на майданчику Приватного класичного університету, то дебютну чверть підопічні Ірини Кленіної програли з різницею у 10 очок – 10:20. Другий період для львів’янок став ще гіршим – 4:13. Чотири очки у складі «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» набрала Вікторія Бабич, реалізувавши два штрафних кидки, а ще два – з проходу. Отож, на велику перерву команди пішли за 19-очкової переваги «Козачки-КПУ» – 33:14.

На щастя, наставник львів’янок Ірина Кленіна таки відшукала потрібні слова і її підопічні у третій чверті діяли на рівних із грізним суперником (програли – 15:16), який у регулярному чемпіонаті в своїй групі виграв усі 24 матчі, а в чвертьфіналі – легко двічі переміг БК «Тернопіль-ТНЕУ» (87:37 і 81:38). А от заключний ігровий відрізок уже пройшов за переваги студенток ЛДУФК (19:11), котрі скоротили розрив у рахунку до 10 очок, але в кінцівці гри дозволили господаркам його збільшити. У підсумку, поразка львівської команди (48:60), яка на власному майданчику 20 квітня спробує обіграти «Козачку-КПУ», як це підопічні Ірини Кленіної уже робили у кубковій грі цього сезону.

Щодо найрезультативніших гравців першого матчу у Запоріжжі, то у львів’янок 17 очок та 11 підбирань у Вікторії Бабич, 10 – набрала Анжеліка Зволяк, 9 – Катерина Скакаліна; у «Козачки-КПУ» – 15 очок у активі Яни Стрілько, 14 – в Ольги Черненко, 13 – у Ольги Сівакової.

Роман Цюняк