Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» змагатиметься за «бронзу»

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Ірина Кленіна), яка виступає у вищій лізі України, не змогла вийти у фінал, програвши два матчі півфінальної серії запорізькій «Козачці-КПУ». Тепер студентки-баскетболістки ЛДУФК змагатимуться за «бронзу».

Щодо поєдинків півфінальної серії, то вони відверто не вдалися підопічним Ірини Кленіної. У Запоріжжі львів’янки поступилися – 48:60, а у Львові – 40:67. Зі старту повторного поєдинку команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» відразу опинилася в ролі наздоганяючої. Першу чверть вона програла – 16:24, другу – 7:14. У третій – на майданчику було багато боротьби, втрат, перехоплень і невлучних кидків – 11:12. Заключний ігровий відрізок став найпровальнішим для львівської команди, яка змогла набрати лише 6 очок. У підсумку, поразка студенток ЛДУФК (40:67), яка вивела до фіналу баскетболісток запорізької «Козачки-КПУ».

Хто ж буде суперником «Козачки-КПУ» у фіналі чи нашої комани «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у поєдинках за «бронзу» дізнаємося лише після третього матчу між київським БК «КСЛІ-Київ-Баскет» і БК «Франківськ», який відбудеться 23 квітня в Івано-Франківську. До цього обидва колективи обмінялися перемогами (в Івано-Франківську виграли господарі – 83:75, у Києві – також сильнішими були господарі – 74:53).

Роман Цюняк