Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» значно сильніша за «Львівську Політехніку»

Напередодні, 27 лютого відбувся перший з двох календарних матчів чемпіонату України з баскетболу серед жіночих клубів вищої ліги. Команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна) завдала відчутної поразки «Львівській Політехніці» – 82:43.

Уже перша чверть поєдинку назвала повноправного господаря на майданчику, якими стали студентки ЛДУФК – 23:14. Наступні ігрові відрізки лише збільшували перевагу підопічних Ірини Кленіної – 20:15, 22:10, 17:4. У підсумку, переконлива перемога студенток нашого вишу (82:43), яка засвідчує, що нині команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» значно сильніша за «Львівську Політехніку».

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Марія Ковтун («ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – 22 очки, 13 підбирань, 6 перехоплень) та Ірина Максименко («Львівська Політехніка» – 22 очки).

Сьогодні, 28 лютого, у спорткомплексі НУ «Львівська Політехніка» повторна гра цих команд. Початок – 17:00.

Роман Цюняк