Команда ЛДУФК – срібний призер чемпіонату України серед студентів ВНЗ

Із 18 по 22 вересня 2018 року у Коломиї проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів ВНЗ, де срібними призерами стала команда ЛДУФК – Манастирський Андрій, Нос Андрій, Фітель Богдан, Посенко Олександр.

У перший змагальний день вагової категорії до 66 кг у чоловіків студент другого курсу факультету спорту Фітель Богдан виборов срібну нагороду з результатом 437,5 кг. У присіданнях зі штангою результат Богдан склав 140 кг, у жимі лежачи – 117,5 кг, у становій тязі – 180 кг. Другого змагального дня на поміст вийшли майстри спорту Нос Андрій і Манастирський Андрій. Срібло до скарбнички команду ЛДУФК приніс капітан команди, студент четвертого курсу факультету спорту Манастирський Андрій, який виступав у ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків. У присіданнях зі штангою Андрію підкорилась вага 195 кг, у жимі лежачи – 147,5 кг, у тязі становій – 230 кг. Із сумою триборства 572,5 кг Андрій посів друге місце у даній ваговій категорії.

У ваговій категорії до 83 кг рівних не було студенту другого курсу факультету спорту Носу Андрію. У присіданнях зі штангою Андрій продемонстрував результат 230 кг, у жимі лежачи – 160 кг, а у тязі – 235 кг. Сума триборства 625 кг забезпечила нашому спортсмену впевнену перемогу у даній ваговій категорії.

У ваговій категорії до 93 кг впевнену перемогу виборов студент першого курсу факультету спорту Посенко Олександр, продемонструвавши такі результати – у присіданнях зі штангою 190 кг, у жимі лежачи  – 137,5 кг, у тязі становій – 207,5 кг. Сума триборства нашого спортсмена склала 535 кг. За результатами виступів спортсменів команда ЛДУФК посіла друге загальнокомандне місце в чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ. Вітаємо спортсменів, тренерів і коллектив кафедри атлетичних видів спорту з успішним виступом на цих змаганнях!