Команда Усика хоче відкласти переговори про бій з Лебедєвим заради бою проти Белью

Команда абсолютного чемпіона світу з боксу у першій важкій вазі, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика спробує відстрочити переговори про титульний бій проти росіянина Дениса Лебедєва за версією WBA.

Про це заявив промоутер українського боксера Олександр Красюк: «WBA зобов’язала нас вступити в переговори, які вимагає резолюція організації. Але оскільки в Усика запланований поєдинок з Ентоні Белью, а у Лебедєва запланований свій бій (7 вересня), то ймовірно, що ми ці переговори трошки відстрочимо. Адже WBA зобов’язує проводити переговори не персон, а чемпіона і претендента, а яка особа займає цей пост – це вже питання часу: сьогодні один, а завтра інший. А резолюція має відношення до власника поясу, а не до конкретної персони. Чи буде пояс WBA на кону в поєдинку з Белью? Так, всі чотири пояси Олександра стоятимуть на кону».

Нагадаємо, промоутер британського боксера Тоні Белью Едді Хірн вважає, що поєдинок його клієнта з абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі українцем Олександром Усиком ймовірно доведеться перенести на 2019 рік. Він, зокрема, зазначив, що цей бій відбудеться лише у тому випадку, коли на кону стоятимуть усі чемпіонські титули.


За матеріалами xsport.ua 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ