Конкурс «Крилатий лев» – знайомство з першокурсниками-туристами

В останній календарний день зими, 28-го лютого, у Львівському державному університеті фізичної культури на занятті з дисципліни «Етика і естетика», яке проводила старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко зі студентами-першокурсниками факультету туризму, Міжнародний конкурс прози на кращу книжку року «Крилатий лев» презентували засновник конкурсу Олесь Дяк та переможниці «Крилатого лева-2017» Єва Лотоцька і Наталія Матолінець.

Презентацію модерував Олесь Дяк, який є також головою журі конкурсу. Він розповів, що у перший рік роботи конкурсу «Крилатий лев» організаційний комітет обрав напрямком роботи відкриття нових імен у літературі.

Переможниця «Крилатого лева-2017» Єва Лотоцька презентувала роман «Параноя. UA», який побачив світ у видавництві «Астролябія». За словами авторки, книга написана у жанрі психологічно-любовного роману. Під час зустрічі зі студентами Єва Лотоцька прочитала романтичну новелу зі збірки, яка надійшла на розгляд конкурсного журі і зазначила, що має намір продовжити серію коротких історій та створити 33 новели.

Львівська письменниця Наталія Матолінець представила свою ще неопубліковану книгу «Варта у Грі», яка здобула спецвідзнаку конкурсу «за новаторський пошук у жанрі міського фентезі». Книга Наталії Матолінець побачить світ у харківському видавництві навесні 2018. І тоді ж буде опубліковано інший твір-фентезі авторки – «Гессі», який у 2017 отримав ІІ премію у номінації «Романи» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Гості поділилися з майбутніми експертами туристичної сфери своїми поетичними творами, прочитали вірші й на згадку про цю зустрічусі зазнимкувалися, а відтак перейшли до неформального спілкування.

Студенти мали можливість долучитися до обговорення творчості сучасних українських письменників. І з впевненістю можна сказати, що цей дотик до творчості залишив глибокий слід у їхніх юних серцях.

На завершення зустрічі старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко висловила щирі слова вдячності гостям за цікаві розповіді, яскраві враження,дружню розмову, наголосивши на тому, що важливим чинником у формуванні світогляду сучасної молоді є популяризація українського поетичного слова та удосконалення мистецтва мовлення.


Кафедра гуманітарних дисциплін 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ