Кубки Ліги чемпіонів у Львові

У понеділок, 30-го квітня, всі львів’яни та гості міста Лева мали чудову нагоду побачити на власні очі головні трофеї європейського клубного футболу – кубки жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА, доторкнутися до них та сфотографуватися разом із ними. Кубки побували на «Арені Львів», де були представлені вихованцям футбольних ДЮСШ Львівщини, юним футболістам, а потім відправилися у центр міста – у сквер В’ячеслава Чорновола.

Серед співорганізаторів великої події разом із функціонерами Федерації футболу України, Львівської обласної державної адміністрації та Федерації футболу Львівщини були й викладачі та студенти Львівського державного університету фізичної культури. Так, головний трофей чоловічого європейського клубного футболу винести на сцену випала честь студентам першого курсу факультету спорту нашого вишу, гравцям збірної команди ЛДУФК і футбольного клубу «Карпати» Петру Харжевському та Оресту Панчишину. А кубок жіночої Ліги чемпіонів ніжними дівочими руками несли студентки першого курсу факультету спорту ЛДУФК, гравці збірної команди нашого унівесритету Марта Різник і Вероніка Ґудзик.

Представляючи кубки, президент  Федерації  футболу  України  Андрій  Павелко звернувся до львів’ян зі словами: «Вітаю всіх із цією подією, яка відбувається в самому серці футбольної України! Я зараз відчуваю натхнення, тому що саме у Львові наша національна збірна завжди досягає позитивного результату на міжнародній арені.

Менш ніж за місяць увага вболівальників усього світу буде прикута до столиці нашої країни – Києва, де 24-го та 26 травня відбудуться фінальні поєдинки Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2017/2018. Київ готується провести це свято, але президентом Петром Порошенком була висловлена ідея, що кубки має побачити вся країна, і трофеї вирушили в подорож. Саме у Львові вони завершують мандрівку, і після вас, львів’яни, до них зможуть доторкнутися вже їхні володарі!»