Квартет першокурсників ЛДУФК зіграє за збірну України U-18 на «Кубку Словаччини»

Юніорська збірна України U-18 з футболу, сформована з гравців не старше 2000 року народження сьогодні, 7-го травня, стартує на традиційному міжнародному турнірі «Кубок Словаччини – 2018». До табору «синьо-жовтих» запрошено й четверо студентів першого курсу кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури – воротар Андрій Артим, захисник Петро Харжевський та півзахисники Іван Желізко і Орест Панчишин. Зазначимо, що усі вони є гравцями юніорської команди львівських «Карпат» U-19.

У Києві команда Сергія Попова зібралася в суботу, а вчора відправилася до Словаччини, де уже сьогодні, 7-го травня, проведе свій перший матч на «Кубку Словаччини – 2018».

Загалом у цьому міжнародному турнірі зіграють вісім збірних. Групу «А» складуть команди Словаччини, Угорщини, Уельсу й Росії. У другому квартеті гратимуть збірні України, Чехії, США та Казахстану. Після одноколового турніру переможці груп розіграють головний приз, другі команди зіграють за третє місце, треті – за п’яте й четверті – за сьоме. Матчі за участю збірної України відбудуться 7-го, 8-го, 10-го й 11-го травня.

Додамо, що турнір у Словаччині стане етапом підготовки збірної України U-18 до участі в першості Європи 2019 року. Нагадаємо, що в жовтні поточного року (10–16-го числа) «синьо-жовті» гратимуть у кваліфікаційному раунді Євро-2019. Команда Сергія Попова потрапила до групи 8, де компанію їй склали збірна Албанії (господар турніру), Словаччини та Норвегії. До еліт-раунду вийдуть дві найкращі збірні групи. Матчі другої стадії змагань проходитимуть навесні наступного року, а фінальна частина Євро відбудеться в липні 2019 року у Вірменії.

Іван Дупнак