Квартет студенток ЛДУФК готується до молодіжного чемпіонату світу-2018

На тренувальній олімпійській базі у Конча-Заспі в ці дні триває перший навчально-тренувальний збір гандбольної молодіжної збірної команди України, сформованої з гравчинь віком до 20 років. «Синьо-жовті» розпочали підготовку до кваліфікаційного турніру, де виборюватимуть путівки на чемпіонат світу-2018 серед команд U-20, який у липні наступного року прийматиме Угорщина.

За результатами жеребкування, яке у своїй штаб-квартирі в швейцарському Базелі провела Міжнародна федерація гандболу (англ. – International Handball Federation, скорочено – IHF), збірна України у рамках відбірного етапу потрапила до групи 2 кваліфікаційного турніру зони Європи, де її суперниками будуть команди Румунії, Хорватії та Грузії.

Матчі відбору в групі 2 пройдуть у румунському місті Клуж-Напока в період з 23-го по 25-е березня 2018 року. Чотири збірні зіграють турнір в одне коло, за підсумками якого дві кращі команди стануть володарями путівок на фінальну частину світового форуму в Угорщині.

На перший, чотириденний збір тренерський штаб молодіжної збірної України на чолі з Василем Козарем (на фото) запросив загалом 19 гандболісток, четверо з яких є студентками Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, Мар’яна Маркевич навчається на третьому курсі нашого вишу, а Олександра Жолобович та дві Тетяни, Череп і Поляк – на другому. До речі, керманич української дівочої молодіжки Василь Козар вищу освіту також здобував у ЛДУФК.

Іван Дупнак