ЛДУФК на IV міжнародній конференції консорціуму університетів (Фото)

23-24 листопада 2018 року у м. Ясси (Румунія) на базі університету «Alexandru Ioan Cuza» відбулася  4th International Conference of the Universitaria Consortium (4-а міжнародна конференція консорціуму університетів) «Impact of sports science and physical education in contemporary society» (Значення спортивної науки та фізичної культури в сучасному суспільстві), в якій взяли участь представники Львівського державного університету фізичної культури, зокрема професор Пітин Мар’ян Петрович, доцент Хіменес Христина Робертівна, доцент Задорожна Ольга Романівна, старший викладач Нерода Неоніла Вікторівна (кафедра теорії спорту та фізичної культури), доцент Пасічник Вікторія Михайлівна, доцент Мельник Валерій Олександрович (кафедра спортивних та рекреаційних ігор).

У науковому заході взяли участь понад 150 науковців, які представляли 7 країн, серед яких Велика Британія, Італія, Чехія, Молдова, Єгипет, Румунія, Україна.

Відповідно до програми Конференції робота заходу відбувалася у формі пленарного засідання, де були представлені доповіді провідних науковців світу. Після закінчення пленарного засідання представники Львівського державного університету фізичної культури продовжили роботу в наукових секціях та круглих столах, де обговорювалися сучасні проблеми розвитку фізичного виховання і спорту, фізичної терапії та ерготерапії.

У результаті конференції, обговоривши проблеми та обмінявшись досвідом, учасники конференції окреслили можливі шляхи модернізації галузі фізичної культури та спорту відповідно до вимог сьогодення та отримали сертифікати учасника.