ЛДУФК - переможець футзальної ліги серед дівчат

У Львові завершився футзальний чемпіонат серед дівчат 2002 року народження та старших, де перемогу здобули футзалістки Львівського державного університету фізичної культури (на фото).

На майданчику СКІФУ відбулися матчі заключного туру першості. У першому поєдинку ігрового дня ЛНМУ був сильніший за НУ «Львівська Політехніка» – 4:0. Буська ДЮСШ як не намагалась, але все-таки поступилась команді нашого ЛДУФК – 2:5. У ще одному матчі ЛНУВМ і БТ декласував ЛНУ – 3:0.

Після протистояння ЛДУФК – ДЮСШ (м. Буськ), у якому сильнішими були гравці «інфізу», відбулася церемонія нагородження, де золоті медалі приміряли футзалістки Львівського державного університету фізичної культури. «Срібло» турніру дісталося ЛНМУ, «бронзу» першості виборола команда НУ «Львівська Політехніка».

Окрім того, відзначили найкращих гравців дівочої першості: воротар - Христина Миронюк (ЛНМУ), бомбардир - Вікторія Худа (ЛДУФК), гравець - Анна Петрак (ЛДУФК). Приз глядацьких симпатій отримала Христина Федірко (ДЮСШ м. Буськ).

Роман Цюняк