ЛДУФК – переможець Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+!

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2018 року за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Загалом було відібрано 147 проектів, в тому числі 6 проектів за участі України. Проекти за участю України зосереджені на модернізації освітніх програм у сферах інженерії для транспортних послуг, магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих, інноваційної реабілітаційної освіти, журналістики, медіації та розвитку компетентностей у сфері цифрових технологій.

37 партнерів з України представляють 26 закладів вищої освіти, 2 підприємства, 3 громадські організації та Міністерство освіти і науки України. Серед партнерів-переможців з України є також Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця», Українська асоціація фахівців інформаційних технологій, ДО «Центр тестування» при МОЗ України, ПГО ТРК «Громадське радіо», Українська асоціація студентів.

Львівський державний університет фізичної культури став переможцем Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ 2018 року у проекті інноваційної реабілітаційної освіти. З нагоди цієї перемоги нашого університету на ім’я ректора ЛДУФК, професора Євгена Приступи надійшов лист-вітання від координатора проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів з реформування вищої освіти» Світлани Шитікової, який пропонуємо вашій увазі до завантаження нижче.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ