ЛДУФК – учасник міжнародної виставки «Вища освіта-2018»

Упродовж двох днів, 23-го і 24-го листопада, у Львівському палаці мистецтв відбувалася VIІ міжнародна виставка «Вища освіта-2018», яка мала на меті допомогти майбутнім абітурієнтам обрати навчальний заклад та навіть країну для здобуття вищої освіти. На рівні із провідними вишами України та низкою закордонних ВНЗ гідно був представлений і Львівський державний університет фізичної культури.

Готуючись до участі в міжнародній виставці, працівники Інформаційного та редакційно-видавничого відділів ЛДУФК провели плідну підготовчу роботу. Зокрема, надрукували нові презентабельні кольорові флаєри про наш університет. Саме вони і потрапили до численних рук відвідувачів виставки, з-поміж яких були й потенційні студенти ЛДУФК. Також наші працівники детально розповідали старшокласникам про різні спеціальності, які можна здобути, навчаючись у нашому університеті.

Загалом, виставка «Вища освіта-2018» – це унікальний спеціалізований захід українських і закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України. Виставка відбулася третій рік поспіль, а двічі на рік дає можливість львівським абітурієнтам детальніше познайомитися із особливостями освіти в Україні та Європі. Цього року до виставки приєдналися харківські, запорізькі і київські виші.

«Власне наші львівські абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками кожного вишу, можливо, обрати для себе напрямок, якщо вони ще не визначилися. Хоча чимало наших відвідувачів, приходячи на виставку, безпосередньо знають що вони хочуть, тому тут вони використовують нагоду поспілкуватись із конкретними університетами. Цьогоріч маємо дебют – до нас вперше приїхав Західно-чеський університет з міста Плзень. Це державний чеський заклад освіти, навчання в якому є безкоштовним, якщо студенти навчаються чеською мовою. Також цього року у нас представлено два словацькі виші та наш постійний партнер – Польща. Наші львівські абітурієнти дуже здібні, тому багато закладів приїхали за них поборотися», – розповіла керівник проектів Міжнародного освітнього центру Марія Кандиба.

Зазначимо, що під час виставки пройшов семінар від Львівського міського центру зайнятості, пiд час якого відбулося профорiєнтаційне тестування для старшокласників; презентація освітніх можливостей від освітньої організації «Teraz Wrozlaw» (Польща), презентація освітніх програм Словацької республіки, а також – семінар для професорсько-викладацького складу вишів про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти та майстер-клас з підготовки до кембриджських іспитів.

Додамо, що організаторами виставки були: Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Львівської міської ради та Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львiвського мiського центру зайнятостi.