Легкоатлети ЛДУФК на молодіжному чемпіонаті України-2018 завоювали вісім нагород

Минулими вихідними, 7-го та 8-го липня, в місті Бахмут відбувся головний старт сезону для молодих вітчизняних легкоатлетів – чемпіонат України 2018 року. Для студентів кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури звітні змагання виявилися дуже вдалими. В їхньому активі вісім медалей: три «золота», два «срібла» і три «бронзи». 

Зокрема, у перший день змагань підопічні завідувача кафедри, доцента Свища Ярослава Степановича здобули п’ять медалей різного ґатунку. Впевнену та тактично грамотну перемогу здобув у бігу на дистанції 3.000 метрів з перешкодами студент 53-ої групи факультету фізичного виховання (ФФВ) Ігор Желем. На аналогічній дистанції серед жінок студентка 32-ої групи ФФВ Вікторія Дуткевич зуміла оновити своє особисте досягнення та здобула «срібло» чемпіонату. Додамо, що в бігу на дистанції 5.000 метрів Вікторія фінішувала четвертою, зупинившись за крок від «бронзи». 

Студентка 32-ої групи ФФВ Іванна Остимчук вперше брала участь у змаганнях такого рівня на дистанції 1.500 метрів. Її дебют виявився просто чудовим – бронзова нагорода. Бронзові нагороди вибороли також студентка 43-ої групи факультету спорту Романа Харченко та Рената Механчук (32 група ФФВ), які змагалися в бігу на дистанціях 400 метрів і 200 метрів відповідно. 

Вихованець викладача кафедри легкої атлетики Західного Василя Романовича Степан Демянчук в секторі для штовхання ядра здобув срібну медаль. А в другий день змагань дві золоті медалі здобули Вадим Кравчук (43 група ФС) та Артур Назарук (42 група ФФВ) – у змаганнях в секторі для стрибків у висоту та в бігу на дистанції 200 метрів відповідно.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ