Легкоатлети ЛДУФК успішно виступили на Чемпіонаті України-2018

У Сумах відбувся Чемпіонат України 2018 року з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді та командний Чемпіонат України з багатоборств. Загалом за нагороди національного рівня змагалися 26 команд. Збірна Львівської області, в складі якої було чимало представників Львівського державного університету фізичної культури, успішно виступила на звітних змаганнях, посівши серед дорослих шосте місце з сумою 685 очок, а серед молоді – сьоме місце з сумою 765 очок.

Срібну нагороду на дистанції 3.000 м з перешкодами посів випускник нашого університету Роман Ростикус. У секторі для стрибків у висоту серед молоді чемпіонський титул здобув студент 43-ї групи факультету спорту (ФС) – Вадим Кравчук, який також посів четверте місце серед дорослих у цьому ж виді.

Бронзову нагороду серед молоді та шосте місце серед дорослих у штовханні ядра здобув студент 42-ї групи факультету фізичного виховання (ФФВ) – Степан Дем’янчук. Ігор Желем (студент 51-ї групи ФФВ) виборов срібну нагороду на дистанції 3.000 м з перешкодами серед молоді та посів п’яте місце серед дорослих, а Вікторія Дуткевич (студентка 32-ї групи ФФВ) здобула бронзову медаль серед молоді та четверте місце серед дорослих.

Іванна Остимчук (студентка 32-ї групи ФФВ) посіла четверте місце серед молоді та шосте серед дорослих у бігу на 800 м. Закрили вісімку фіналістів молодіжного чемпіонату студенти Артур Назарук (42-га група ФФВ) у бігу на 60 м та Володимир Журавський (студент 3-ї групи ФС) у штовханні ядра.

У секторі для стрибків у довжину п’яте місце серед молоді посіла Вікторія-Наталія Хамула (студентка 21-ї групи ФС). В естафетному бігу 4х400 м львівська команда у складі Іванни Остимчук (32-га група ФФВ), Орисі Дем’янюк (випускниця ЛДУФК), Романи Харченко (43-тя група ФС) та Ренати Механчук (32-га група ФФВ) посіла шосте місце.