Лідія Тимошенко завоювала п’ять золотих медалей у Туреччині

Чергового успіху на міжнародному рівні досягла завжди життєрадісна Лідія Тимошенко (старший викладач кафедри спортивного туризму ЛДУФК), котра на Відкритому чемпіонаті Туреччини з плавання у категорії MASTERS виборола п’ять золотих медалей, вигравши усі дистанції, у яких стартувала – 50, 100 і 200 м брасом, 50 м вільним стилем і змішана комплексна естафета 4х50 метрів.

Загалом, у Туреччині за нагороди вели боротьбу понад 400 плавців різних вікових категорій з 12-ти країн світу. Українська делегація налічувала майже 40 осіб, 23 з яких представляли місто Лева.

Старший викладач кафедри спортивного туризму ЛДУФК Лідія Тимошенко, окрім 5-ти золотих медалей, встановила ще й два рекорди Туреччини у своїй віковій категорії (60 +) на дистанціях 50 і 100 метрів брасом.

Загалом львівська команда «Євро-Львів» виборола 86 медалей різного ґатунку (56 – золотих, 20 – срібних, 10 – бронзових), а це – перше місце у командному заліку. Окрім того, майстер спорту СРСР Інна Гордій в абсолюті по 4-ох дистанціях посіла перше місце, а Людмила Хіреш (майстер спорту СРСР, президент клубу «Євро-Львів) – друге місце, повернувшись до Львова із красивим великим і малим Кубком Туреччини відповідно. Вітаємо!

У найближчих планах нашої мультимедалістки Лідії Тимошенко – участь у чемпіонаті України в Одесі на початку червня. Віримо в те, що і з Одеси, окрім засмаги, Лідія Тимошенко привезе до міста Лева чергові нагороди. Чого від щирого серця їй цього бажаємо!

Роман Цюняк