Львів прийматиме міжнародну зустріч з боксу Україна – Італія присвячену 10-літтю перемоги Андрія Котельника

У Львові у вівторок, 24 квітня, відбудеться міжнародний товариський матч з боксу, присвячений 10-річчю перемоги знаменитого випускника Львівського державного університету фізичної культури Андрія Котельника в бою за титул чемпіона світу серед боксерів-професіоналів.

У місті Лева на початку наступного тижня відбудеться міжнародний матч з боксу, присвячений 10-річчю завоювання титулу чемпіона світу серед професіоналів за версією WBA легендою українського боксу Андрієм Котельником, який на аматорському рівні завоював срібну нагороду ХХVІІ літніх Олімпійських ігор-2000 у Сіднеї (Австралія).

Матчева зустріч боксерів-аматорів України та Італії відбудеться у вівторок, 24-го квітня, у клубі «Малевич» (вул. Чорновола, 2). Початок поєдинків – о 19:00.

У програмі боксерського шоу також святковий показ чемпіонського поєдинку Андрія Котельника, фото та автограф сесія, а також прес-конференція у приміщенні ресторану «Антрекот» (вул. Кульпарківська, 226 а, ТРЦ «Вікторія Гарденс», 1 поверх). Цей захід відбудеться у суботу, 21-го квітня. Початок – о 20:00.


Іван Дупнак 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ