Львівська «Галичанка» у гандбольній Суперлізі-18/19 стартувала з двох перемог

Наприкінці минулого тижня львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Василь Козар вищу освіту здобував у стінах нашого вишу, на виїзді зіграла з новачком Суперліги – ГК «Бровари». Команди провели два матчі в межах першого туру чемпіонату України з гандболу сезону 2018/2019 років серед жіночих команд.

Чемпіонки України без проблем здолали дебютанток з рахунками 34:20 та 45:11 – у перший і другий ігрові дні відповідно. За підсумками двох матчів найрезультативнішими гравцями у складі «Галичанки» стали досвідчена Ілона Гайкова (14 голів) та юна Катерина Козак (13 голів), яка поповнила лави команди напередодні нового сезону. Цікаво, що два забиті голи, по одному у кожній грі, в активі воротарки «Галичанки» Марії Гладун.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. СУПЕРЛІГА-2018/2019
Перший етап. Перший спарений тур.

1-й матч

«Галичанка» (Львів) – «Бровари» (Бровари) –
34:20 (19:8)

20 вересня. Початок – 17:30. Бровари. Спорткомплекс БВУФК

Судді: Ірина Ткачук, Тетяна Ракітіна (обидві – Київ).
Делегат ФГУ: Валентин Вакула (Київ).

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун (1 гол) – Катерина Козак (6 голів), Діана Дмитришин (6), Ольга Василяка (5), Тетяна Поляк (4), Наталія Савчин (3), Мар’яна Маркевич (3), Ольга Братковська (2), Софія Давидянц (2), Юлія Головко (2), Ілона Гайкова, Тетяна Череп, Діана Колодійчак, Ірина Стельмах.
Головний тренер – Василь Козар.

«БРОВАРИ»: Ірина Бівзюк – Алла Ракша (5), Неліна Шпак (4), Ірина Щипанська (4), Дарина Євницька (3), Катерина Єсманович (2), Анастасія Халючкова (1), Валерія Савіна (1), Анастасія Ряба, Юлія Мойсеєва, Нетелі Міннісале, Вікторія Росоха, Христина Лещенко, Вікторія Захарова, Софія Леонова.
Головний тренер – Олександр Гурський.

Семиметрові: 8 кидків / 6 реалізовано – 4 / 4.

2-й матч

«Галичанка» (Львів) – «Бровари» (Бровари) –
45:11 (15:5)

21 вересня. Початок – 17:30. Бровари. Спорткомплекс БВУФК

Судді: Ірина Ткачук, Тетяна Ракітіна (обидві – Київ).
Делегат ФГУ: Валентин Вакула (Київ).

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун (1) – Ілона Гайкова (14), Катерина Козак (7), Тетяна Поляк (5), Діана Дмитришин (4), Ольга Василяка (4), Ірина Стельмах (3), Софія Давидянц (3), Тетяна Череп (2), Юлія Головко (1), Наталія Савчин (1), Мар’яна Маркевич, Ольга Братковська, Діана Колодійчак.
Головний тренер – Василь Козар.

«БРОВАРИ»: Ірина Бівзюк – Катерина Єсманович (6), Неліна Шпак (2), Нетелі Міннісале (1), Валерія Савіна (1), Софія Леонова (1), Алла Ракша, Ірина Щипанська, Дарина Євницька, Анастасія Халючкова, Анастасія Ряба, Юлія Мойсеєва, Вікторія Росоха, Христина Лещенко, Вікторія Захарова.
Головний тренер – Олександр Гурський.

Семиметрові: 4 / 4 – 5 / 2.

В межах 1-го туру також відбулися матчі:
«Спартак» (Київ) – «Реал» (Миколаїв) – 25:30 та 12:29
«Дніпрянка» (Херсон) – «Карпати» (Ужгород) – 20:32 та 21:31

Додамо, що ігри другого туру заплановані на 5-е і 6-е жовтня. Цього разу львівська «Галичанка» прийматиме гостей – гандболісток столичного «Спартака».

Другий тур, 5–6 жовтня
«Карпати» (Ужгород) – ГК «Бровари»
«Галичанка» (Львів) – «Спартак» (Київ)
«Реал» (Миколаїв) – «Дніпрянка» (Херсон)