Михайло Карпушин – дворазовий чемпіон України-2018

Днями студент другого курсу (факультет спорту) Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України Михайло Карпушин (тренер – його батько Олексій Карпушин) повернувся із швейцарського Давоса, де посів 33 місце серед 170 учасників юніорського чемпіонату світу з гірськолижного спорту.

А в Україні студенту ЛДУФК Михайлу Карпушину не має рівних серед дорослих спортсменів уже другий рік поспіль, бо саме він неодмінно перемагає і в слаломі, і в гігантському слаломі. Нагадаємо, на цьогорічному Чемпіонаті України у Буковелі він вдруге поспіль виграв ці дві дисципліни гірськолижного спорту й повернувся до Львова у статусі дворазового чемпіона України. З-поміж юніорів України Карпушин Михайло цьогоріч фінішував першим у слаломі та другим – у гігантському слаломі.

За словами самого спортсмена організація чемпіонату України у січні 2018 року була найкращою за останні роки. А гірськолижним спортом він займається уже 14 років. Майстром спорту України став рік тому – у 18 років.

Отож, зважаючи на зовсім юний вік нашого спортсмена-гірськолижника, можна із впевненістю говорити, що саме Михайло Карпушин є реальним претендентом на участь у зимових Олімпійських Іграх 2022 року. Найголовніше, аби травми обминали!!!

Роман Цюняк