11 травня в Академії Яна Длугоша в м. Ченстохова (Польща) відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «Physical Activity and Health in Interdisciplinary Approach» в якій взяли участь молоді науковці з 8 країн світу (Японія, Канада, Швеція, Україна, Італія, Словаччина, Чехія та Польща).

До наукового комітету конференції увійшли провідні науковці Академії Яна Длугоша в м. Ченстохов (проф. Яцек Вонсік, проф. Вєслав Піліс, проф. Елігіуш Малолєпши, проф. Томаш Габрись, проф. Аркадіуш Мажец), Академії фізичного виховання в м. Катовіце (проф. Януш Шопа), Університету технологій в м. Ополе (проф. Збінгєв Борисюк, проф. Цезари Кусьнєж), Університету ім. Павла Йозефа Шафарика в м. Кошице (проф. Клаудіа Зускова), Університету Яна Євангеліста Пуркине в м. Усті-над-Лабем (доц. Стефан Балко, доц. Алена Букова, доц. Агата Хорбач), Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (проф. Анатолій Цьось, проф. Наталія Бєлікова, проф. Ольга Андрійчук) та Львівського державного університету фізичної культури (проф. Юлія Павлова).

Конференція створила простір для спілкування, обміну досвідом та напрацювання спільних дослідницьких проектів у галузі фізичного виховання та здоров’я людини. Регламент роботи конференції передбачав пленарне засідання та роботу шести тематичних секцій.

Активну участь у роботі конференції взяла аспірантка кафедри теорії і методики фізичної культури Оксана Федечко, яка представила доповідь на тему «Evaluation of physical, social and emotional development of preschool children» (науковий керівник – д-р. наук з фіз. виховання і спорту, проф. кафедри теорії і методики фізичної культури Юлія Павлова).