«Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні та спорті»

Пропонуємо ознайомитися з «Літописом матеріалів міжнародних наукових конференцій «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні та спорті» (1999–2017)».

Літопис матеріалів міжнародних наукових конференцій «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні та спорті» (1999–2017) : довідкове видання. – Львів : ЛДУФК, 2017. – 40 с.

ISBN 978-617-7336-19-7

У виданні систематизовано назви доповідей учасників міжнародних наукових конференцій «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні та спорті» 1999 – 2017 рр., прослідковано еволюцію наукової думки щодо питань моделювання у спорті, застосування сучасних приладів та обладнання упродовж майже двох останніх десятиліть. Ідея проведення конференції з проблем моделювання та інформаційного забезпечення різноманітних проявів спортивної та фізкультурної діяльності виникла у колективу кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури. Тепер у науковому форумі беруть участь науковці з багатьох країн.

Літопис стане в нагоді науковцям, аспірантам, студентам, які цікавляться проблемами моделювання та контролю біотехнічних систем у спорті.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ