Мошовська Ірина – бронзовий призер II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

З 26 по 27 квітня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». ЛДУФК на даному заході представляла студентка V курсу факультету фізичної реабілітації Мошовська Ірина.

На ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з даної спеціальності у підсумковій конференції взяло участь 26 студентів, які представляли різні вищі навчальні заклади України.

За результатами підсумкової конференції Мошовська Ірина посіла третє місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

Вітаємо студентку та наукового керівника– доцента кафедри фізичної терапії та ерготерапії Рокошевську Віру Вікторівну з успішним виступом у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсустудентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»!