На черзі битва лідерів: «Галичанка» проти «Реала»

Сьогодні та завтра, 9-го і 10-го листопада, у жіночій гандбольній Суперлізі сезону-18/19 в рамках четвертого спареного туру відбудеться протистояння чинних лідерів: у Миколаєві місцевий «Реал» прийматиме львівську «Галичанку», склад якої сформовано головним чином зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а очолює команду Василь Козар, який вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу. Початок матчів: сьогодні, 9-го листопада – о 18:00; завтра, 10-го листопада – об 11:00.

Нагадаємо, що після трьох турів «Галичанка» та «Реал» набрали однакову, максимально можливу кількість очок – по 12, однак львів’янки випереджають суперниць завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів. Отож, у четвертому спареному турі «Галичанка» і «Реал» поведуть завзяту боротьбу за першу сходинку турнірної таблиці.

Вже встигли в межах четвертого туру зіграти між собою херсонська «Дніпрянка» та «Бровари». В обох матчах – переконлива перемога херсонських гандболісток на домашньому майданчику – 35:26 та 34:18. Ще одна пара четвертого туру – столичний «Спартак» та ужгородські «Карпати» зустрінуться у Києві сьогодні і завтра.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СУПЕРЛІГИ
(станом на 9 листопада)

1. «Галичанка» Львів – 12 очок / 6 матчів (різниця м’ячів «+110»)
2. «Реал» Миколаїв – 12 / 6 («+54»)
3. «Карпати» Ужгород – 8 / 6 («+31»)
4. «Дніпрянка» Херсон – 8 / 8 («0»)
5. «Бровари» Бровари – 0 / 8 («-94»)
6. «Спартак» Київ – 0 / 6 («-101»)

Додамо, що з Миколаєва львівська «Галичанка» одразу переїде в Херсон, де на неї чекатиме протистояння з тамтешньою «Дніпрянкою», бронзовим призером попереднього сезону. 12-го і 13-го листопада «Дніпрянка» та «Галичанка» достроково зіграють матчі спареного п’ятого туру, а інші пари («Карпати» – «Реал» та «Бровари» – «Спартак») зустрінуться у запланованих числах – 16-го і 17-го листопада.


За матеріалами hcgalychanka.com.ua 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ