На Євро-2018 з кіокушинкай карате представники ЛДУФК завоювали три «золота»

З 23-го по 25-е листопада в Будапешті відбувся чемпіонат Європи 2018 року з кіокушинкай карате. У складі національної збірної України на континентальному форумі в столиці Угорщини виступали й представники ЛДУФК, які загалом повернулися додому з гарним врожаєм нагород – три золотих та одна срібна медаль.

Золоті медалі в розділі куміте завоювали Богдан Лемішко і Северин Палій – студенти четвертого та третього курсу відповідно факультету фізичної культури і спорту.

А третьокурснику цього ж факультету Ярославу Ковальчуку не було рівних на Євро-2018 у розділі ката. Друге місце та срібну нагороду в груповому ката виборов випускник нашого вишу Ігор Ступець.

Додамо, що національна збірна команда України зайняла перше загальнокомандне місце в європейському чемпіонаті у Будапешті.