На молодіжному чемпіонаті України борчині ЛДУФК здобули чотири медалі

У Полтаві відбувся чемпіонат України з боротьби серед жінок віком до 23 років, який став головним стартом для відбору на чемпіонати Європи та світу поточного року у віковій категорії U-23. Приємно, що потішили результатами – чотири завойовані медалі – студентки Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, Тетяна Польова (ІV курс факультету фізичного виховання) завоювала срібну нагороду у ваговій категорії до 53 кг. Також у цій ваговій категорії виступала і першокурсниця факультету спорту Олена Боднар, котра посіла почесне четверте місце. Ольга Левчун (ІV курс факультету спорту) у ваговій категорії до 57 кг зайняла п’яте місце.

Ірина Остапук (ІІІ курс факультету спорту) у ваговій категорії до 59 кг піднялася на третю сходинку п’єдесталу. А у ваговій категорії до 62 кг ще одну бронзову медаль здобула Софія Боднар (магістратура факультету фізичного виховання), яка у «малому» фіналі достроково перемогла представницю Волині Тетяну Савенюк.

У найважчій ваговій категорії високий рівень боротьби продемонструвала Анастасія Шустова (ІІІ курс факультету спорту). Впевнено здолавши усіх своїх суперниць. Настя завоювала золоту медаль і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.

Отож, вітаємо усіх спортсменок та їхніх тренерів із цими здобутками й бажаємо подальших успіхів у майбутніх стартах!