На стадіоні «СКІФ» Збірна журналістів України і Ветерани «Карпат» зіграють благодійний матч

У найближчу п’ятницю, напередодні матчу десятого туру футбольної Прем’єр-ліги України сезону-18/19 «Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк), Збірна журналістів України зіграє благодійний матч за «Кубок Львова» з Ветеранами львівських «Карпат», левова частка яких вищу освіту здобувала в різні часи у стінах Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури. Гра відбудеться 28 вересня, о 14:00, на стадіоні «СКІФ» нашого університету. Основна мета благодійного матчу – допомогти дітям-переселенцям зі Сходу України займатися спортом.

Організатори матчу: Федерація футболу України, Українська Прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин», ГС «Федерація футболу Львівської області», Львівський державний університет фізичної культури.

Інформаційні партнери: IA ZIK, «НТА», радіо «Вголос».

Головний партнер збірної команди журналістів України – компанія «Smart-Holding».

Зірковий гість матчу: ЗАЛІСКО

«Кубок Львова – 2018» буде відбуватися в рамках заходів УПЛ-18/19 напередодні футбольного матчу ФК «Карпати» – ФК «Шахтар». Запрошуємо усіх вболівальників прийти 28 вересня о 14:00 на стадіон «Скіф» (м. Львів, вул. Черемшини, 17).

Крім футболу на вболівальників чекає концертна програма. Вхід – вільний!

Нагадаємо, за підтримки Федерації футболу України, ІА «Центр новин» утворилась нова футбольна команда «Збірна журналістів України». Команда журналістів бере участь в благодійних матчах під патронатом ФФУ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Результатом першого «Парламентського Кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення другого «Парламентського Кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт Комишувасі Попаснянського району Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього «Парламентського кубку – 2018» понад 50 дітей міста Краматорська отримали футбольну форму та екіпіровку. Результатами «Кубку Одеси – 2016, 2018» стала закупівля футбольної екіпіровки та спортивного спорядження дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

За матеріалами centernews.com.ua