На вихідні у Львові відбудеться «Фінал чотирьох» Кубка України-2018 з водного поло

У найближчі суботу та неділю, 23-го і 24-го червня відповідно, на водному майданчику басейну СКА у Львові (вулиця Клепаріська, 39/а) відбудуться поєдинки «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України з водного поло 2018 року серед чоловічих команд.

За почесний приз вестимуть боротьбу чотири колективи: ВК «Маріуполь» і харківський клуб НТУ-ХПІ – два переможці кваліфікаційного етапу, Збірна Харківської області – фіналіст минулорічного розіграшу, а також чинний володар трофею львівське «Динамо», в складі якого грає група нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а очолює команду тренерський тріумвірат у складі Ігоря Зінкевича, Олексія Шведова і Віктора Момота, які вищу освіту здобули у стінах нашого університету.

У перший день, в суботу, відбудуться матчі Збірна Харківської області – ВК «Маріуполь» та «Динамо – НТУ-ХПІ, переможці яких у неділю і розіграють Кубок України в очному протистоянні. А перед вирішальним матчем невдахи суботніх поєдинків поборються за бронзовий комплект нагород.
Додамо, що усі матчі «Фіналу чотирьох» в прямому ефірі транслюватимуться на телеканалі «Спорт 1/2». А вирішальну гру наживо покажуть також телеканали Xsport та Перший Західний.

ВОДНЕ  ПОЛО. ЧОЛОВІКИ. КУБОК  УКРАЇНИ-2018.
«ФІНАЛ  ЧОТИРЬОХ»

23 – 24 червня. Львів. Басейн СКА

Головний  суддя  змагань – Валерій Завізіон (Київ, національна категорія)

РОЗКЛАД  МАТЧІВ «ФІНАЛУ  ЧОТИРЬОХ»