Надважлива домашня перемога збірної ЛДУФК

24 квітня на стадіоні СКІФ збірна команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула надзвичайно важливу перемогу над ФК «Кременець-Академія» Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка (2:0) у матчі передостаннього туру Чемпіонату України серед ВНЗ (Західна конференція). Попереду у наших студентів-футболістів – виїзд до Тернополя, після чого й визначиться остаточна турнірна доля команди кафедри футболу ЛДУФК.

«ЛДУФК-СКІФ» – «Кременець-Академія» – 2:0

Арбітр – Потрегуля Сергій (Луцьк).

Асистенти  арбітра: Кусень Данило та Мороз Денис (обоє – Львів).

Четвертий  арбітр – Грисьо Богдан (Львів).

«ЛДУФК-СКІФ»: Мозіль Олег, Матушевський Олег, Бариляк Руслан (Медвєдєв Олександр, 90), Лебеденко Орест, Бусько Андрій (Савошко Олександр, 46), Багдай Роман, Войтович Володимир (Завійський Юрій, 57), Вільчинський Богдан (Кісільовський Юрій, 64), Богач Ігор (Дулібський Андрій, 87), Карпенко Ігор (Пентелейчук Дмитро, 80), Сільченко Віталій.

Головний  тренер – Колобич Олег.

«КРЕМЕНЕЦЬ-АКАДЕМІЯ»: Марків Віталій, Сайчук Віктор, Ніколайчук Віталій, Щербатюк Євген (Іщик Андрій, 80), Антосюк Дмитро (Старушкевич Павло, 80), Кохман Ігор (Ліщишин Андрій, 89), Кривобедрий Арсен, Корзун Микола (Радчук Роман, 66), Томич Олександр (Щербатюк Дмитро, 46), Понєдєлькін Андрій, Галадей Дмитро.

Головний  тренер – Антонюк Анатолій.

Голи: Карпенко (67, 79).

Попередження: Бариляк (28), Богач (52), Вільчинський (53), Завійський (81) – Сайчук (37), Галадей (70), Щербатюк Є. (75)

Вилучення: Галадей (70, неспортивна поведінка).

Оскільки господарям поля будь-що треба було перемагати, то вони зі старту кинулися в атаку й Ігор Карпенко на 3-ій хвилині повинен був забивати, але м’яч по-зрадницьки розминувся із воротами гостей. Гравці з Тернопільщини відповіли небезпечним ударом Олександра Томича, але на місці був воротар ЛДУФК Олег Мозіль. А ось його візаві з «Кременця» Віталій Марків продемонстрував дива реакції на 16-ій хвилині, коли м’яч після удару Ігоря Богача зрикошетив від захисників, але кіпер гостей у неймовірному стрибку кінчиками пальців перевів його на кутовий. Згодом Віталій Сільченко завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але шкіряна «куля» просвистіла повз стійку воріт. Зрештою львів’яни таки забили, але асистент арбітра зафіксував офсайд. А на останній хвилині близьким до успіху був Андрій Бусько, але тут на шляху м’яча до воріт стала поперечина воріт Марківа. Отож, після першого тайму нічия – 0:0, яка влаштовувала гостей, але аж ніяк не господарів поля.

Початок другого тайму ознаменувався замінами у складах обох команд й двома необов’язковими попередженнями львівських футболістів. Та, на щастя, на 67-ій хвилині господарі таки забили. На ударній позиції опинився Юрій Кісільовський, але із ударом забарився, захисники заблокували його удар, м’яч відскочив до Ігоря Карпенка, котрий миттєво пробив, воротар зреагував, але м’яч таки закотився у сітку воріт «Кременця» – 1:0. Після пропущеного голу уже почали нервувати гості й на рівному місці за розмови з арбітром дві жовті картки піймав їхній нападник Дмитро Галадей. Чисельну перевагу львів’яни реалізували на 79-ій хвилині, коли Ігор Карпенко своєчасно зреагував на простріл Олександра Савошка – 2:0.

Попри поразку ФК «Кременець» із 8-ма очками залишився лідером. Команда ЛДУФК після цієї надважливої перемоги набрала 7 очок і тепер на львів’ян наступного тижня очікує складний виїзд до Тернополя й лише після цього поєдинку визначаться команди, які гратимуть у «Фіналі чотирьох».

Роман Цюняк