«Новорічний День стрибуна-2017» (Фото)

Напередодні Нового року кафедра легкої атлетики ЛДУФК вкотре (від 1969 року) запросила усіх на традиційні змагання «Новорічний День стрибуна». У стінах легкоатлетичного манежу «СКІФ» зібралось близько 120 стрибунів з різних міст України: Вінниці, Полтави, Тернополя, Мукачева, Ужгорода, Тячева, Червонограда, Миколаєва, Кропивницького та Львова.

Програма «Новорічного Дня стрибуна» включає змагання з легкоатлетичних стрибків серед жінок та чоловіків: стрибків у довжину, потрійним та стрибків у висоту. Новинкою традиційного спортивного заходу стали змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у яких змагалися діти із СЗШ №32, 45, 84, 36, 86, 18 м. Львова.

Перемогу здобула СЗОШ №32, друге місце посіла команда СЗОШ №36 і третє місце – команда СЗОШ №86. Команди переможці і призери змагань за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» були нагороджені медалями, грамотами та кубками, інші команди були відзначені медалями та грамотами за участь.

Щодо змагань «Новорічний День стрибуна», то результати спортсменів були такими.

У стрибках у довжину серед жінок переможницею стала Хамула Вікторія (5 м 66 см) – студентка ІІ курсу факультету спорту ЛДУФК. Друге місце посіла спортсменка з м. Червонограда – Шабля Марія-Анастасія, і третє місце виборола Гудзь Юліанна з м. Ужгорода.

Не менш цікавою була боротьба у секторі для стрибків у довжину серед чоловіків. За перемогу змагалися 12 спортсменів. Переможцем став Крук Сергій (м. Тернопіль) з результатом 7 м 26 см. Друге місце посів Хома Олександр (м. Тернопіль) і бронзу виборов Мельник Максим (м. Мукачево).

У стрибках у висоту змагалося 10 чоловіків. За висоту 2 м 05 см боролись Мокряк Антон (м. Кропивницький) та Шаповал Віктор (м. Львів), Хома Олександр (м. Тернопіль) та Ворко Віктор (м. Тернопіль). З першої спроби цю висоту підкорив Мокряк Антон, тому і здобув чемпіонський титул. Шаповал Віктор і Хома Олександр подолали висоту з другої спроби, але з урахуванням попередніх спроб срібло виборов Шаповал Віктор, а бронза дісталась Хомі Олександру.

Серед жінок висоту підкорювало 10 спортсменок. Першу сходинку п’єдесталу посіла Стефанишина Христина (м. Тернопіль), продемонструвавши результат 1 м 75 см. Друге місце виборола Пилявець Анна, студентка ІІІ курсу ЛДУФК. Третьою була Конащук Ірина (м. Львів).

У потрійному стрибку серед чоловіків переможцем став Крук Сергій з результатом 15 м 38 см. Друге місце посів Гусар Андрій (м.Тячів, Закарпатська обл.), а бронзу завоював Ворко Віктор (м. Тернопіль).

Серед жінок у потрійному стрибку переможницею стала Шабля Марія-Анастасія (м. Червогорад). Срібну нагороду виборола Лістунова Аліна (м. Червоноград) і бронза дісталась Зазуляк Ользі (м. Тернопіль).

Загалом змагання відбулись в урочистій, теплій і передсвятковій атмосфері. Призери та переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та сувенірами.