«Обов’язкова класифікаційна програма зі спортивної акробатики»

Вийшла друком «Обов’язкова класифікаційна програма зі спортивної акробатики (Програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, секцій та гуртків)».

Видання  підготував  авторський  колектив:
Кукурудз К.М. – заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії зі спортивної акробатики (чоловічі групові вправи);
Синявська Г.М. – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, суддя міжнародної категорії зі спортивної акробатики (жіночі парні вправи);
Рошинець О.А. – заслужений тренер України, суддя національної категорії зі спортивної акробатики (змішані парні вправи);
Саберзанова А.А. – суддя міжнародної категорії зі спортивної акробатики (жіночі групові вправи);
Черних Т.І. – суддя міжнародної категорії зі спортивної акробатики (чолові парні вправи).

Загальна редакція та упорядкування:
Сениця А.І. – старший викладач кафедри гімнастики ЛДУФК, відмінник освіти України, суддя національної категорії зі спортивної акробатики;
Сениця М.М. – старший викладач кафедри гімнастики ЛДУФК, суддя національної категорії зі спортивної акробатики;
Бубела О.Ю. – доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, завідувач кафедри гімнастики ЛДУФК;
Голяк Л.Д. – головний тренер Національної збірної команди України зі спортивної акробатики, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

Обов’язкова класифікаційна програма зі спортивної акробатики (Програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, секцій та гуртків). – Львів : ЛДУФК, 2018. – 140 с.

ISBN 978-617-7336-20-3

Програму ухвалено Технічним комітетом і тренерською радою зі спортивної акробатики Української федерації гімнастики (протокол № 3 від 15.06. 2017 р.).

Набуває чинності від 1 січня 2018 року.

Для тренерів, учителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл, студентів вищих навчальних закладів фізкультурного профілю, спортивних суддів, спортсменів, які беруть участь у змаганнях зі спортивної акробатики.