Олександр Чакалов – срібний призер турніру FLY-Dnipro Open 2018

У місті Дніпро з 23-го по 25-е лютого 2018 року відбувся Міжнародний традиційний турнір з бадмінтону FLY-Dnipro Open 2018. У змаганнях приймали участь збірні команди областей і міст Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Миколаєва, Одеси, а також країн Катару, Росії, Індії, Данії. Змагалися спортсмени в парних та змішаних категоріях в трьох групах – Еліт, група А, група В.

Львівську область представляли спортсмени: Вікторія Моторна (випускниця ЛНУ ім.І.Франка), Христина Леськів (випускниця ЛНУ ім. І.Франка), Віктор Музика (випускник ЛДУФК), Олександр Чакалов (представник ЛОО ФСТ «Спартак» СДЮСШ ІВС «Спартак», МСУ, студент ЛДУФК).

У підсумку Олександр Чакалов виборов в змішаній категорії групи А срібну медаль (в парі з Христиною Леськів), та посів п’яте місце в парній категорії групи А (в парі з Віктором Музикою). Віктор Музика окрім того зайняв дев’яте місце в змішаній категорії групи В (в парі з Вікторією Моторною). А найбільш вдало виступили Вікторія Моторна та Христина Леськів, які в парній категорії групи В вибороли золоті медалі турніру.