Олександр Усик: «Я готовий битися з Гассієвим у будь-якій точці світу»

Український чемпіон WBC і WBO у важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик повідомив, що готовий провести бій з чемпіоном WBA і IBF російським боксером Муратом Гассієвим у будь-якій точці світу.

Зокрема, наш боксер під час ефіру в своєму Instagram зазначив, що цей бій йому дуже потрібен, він готовий до нього і чекає лише на лист від організатора Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) щодо місця проведення поєдинку.

«Готові їхати хоч в Антарктиду. Чекайте інформацію, вона скоро з’явиться. У мене є два пояси, і у Мурата є два пояси. Мені потрібен цей бій. Ми чекаємо тільки листи від Comosa AG (організатори Всесвітньої боксерської суперсерії) з уточненням, де проходитиме бій. У мене валіза вже зібрана, я готовий їхати до будь-якої точки світу», – зізнався Олександр  Усик.

Раніше видання BoxingTalk повідомило, що Мурат Гассієв може відмовитися від бою з Олександром Усиком і провести поєдинок 21-го липня в Росії з американцем Ендрю Табіті. Проте промоутер українського боксера Олександр Красюк спростував цю інформацію.

Нагадаємо, що Олександр Усик (14-0, 11 КО) і Мурат Гассієв (26-0, 19 КО) мали зустрітися в фіналі WBSS ще 11-го травня, але поєдинок був перенесений через травму українського боксера. Новою датою фіналу називається 21-е липня, однак досі не вирішене питання щодо місця проведення бою. Промоутери Гассієва хотіли б провести його в Москві, однак на це не погоджується команда Усика. За неофіційною інформацією, бій може відбутися в місті Джидда (Саудівська Аравія).

Зазначимо, що переможець бою стане володарем п’яти чемпіонських поясів у важкій вазі (WBA, WBC, WBO, IBF і за версією The Ring), трофея Мухаммеда Алі і чека на 10 000 000 доларів призових.


За матеріалами агенства Укрінформ 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ