Олександр Усик – у ТОП-10 кращих боксерів світу

Чемпіон світу з боксу за версіями WBO і WBC в першій важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик потрапив до десятки кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії за найпрестижнішою версією журналу The Ring.

Олександр Усик зайняв десяту позицію в оновленому рейтингу кращих боксерів планети незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring. Очолює рейтинг чемпіон світу за версіями WBA, WBC і IBO в середній вазі казахстанський боксер Геннадій Головкін. Друге місце посідає чемпіон WBA в легкій вазі українець Василь Ломаченко.

Відзначимо, що в рейтингу The Ring відсутній мексиканець Сауль Альварес, який відбуває дискваліфікацію через позитивні тести на допінг.

Нагадаємо, чемпіон WBO і WBC в першій важкій вазі Олександр Усик зараз готується до фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) проти чемпіона WBA і IBF у першій важкій вазі росіянина Мурата Гассієва. Бій має відбутися 21 липня, але знаходиться під загрозою зриву через невизначене місце його проведення.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ