Олександр Усик з Майрісом Брієдісом битиметься в Саудівській Аравії

Півфінал Всесвітньої боксерської суперсерії між чемпіоном світу за версією WBO, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком і чемпіоном світу за версією WBC Майрісом Брієдісом з Латвії відбудеться в Саудівській Аравії у січні 2018 року.

Угода між сторонами на проведення двох півфіналів і фіналу турніру Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у важкій вазі була підписана у Лондоні (Велика Британія) сьогодні, 17-го жовтня.

На даний момент відомі три півфіналісти: крім зустрічі Усика з Брієдісом, чемпіон WBA Юньєр Дортікос з Куби проведе бій з переможцем заключного чвертьфінального бою між росіянином Муратом Гассієвим, який є чинним чемпіоном IBF та поляком Кшиштофом Влодарчиком.

Півфінальні поєдинки відбудуться в січні у Джидді (Саудівська Аравія), там же пройде і фінал – в травні 2018 року. Точні дати будуть оголошені найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що поєдинок 1/2 фіналу WBSS між Майрісом Брієдісом і Олександром Усиком може відбутися 20 січня у Берліні (Німеччина) або Ризі (Латвія).


За матеріалами закордонних видань 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ