Олександр Хомич і Крістіан Юрах – призери міжнародного турніру в Польщі

У польському місті Краснік відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби – Кубок Красніцької землі, де змагалися більше 500 спортсменів із 12 країн Європи. Успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури, котрі складали основу усієї львівської команди, яка у підсумку посіла третє командне місце серед юніорів.

Найкраще з наших студентів виступив Олександр Хомич (вагова категорія 74 кг, 22 ФКІС), який виборов друге місце, бо у фіналі поступився переможцю минулорічного турніру Еріку Рейнбоку з Естонії – 3:6. Також до трійки призерів потрапив і першокурсник ЛДУФК Крістіан Юрах (92 кг, 2 ФКІС). Провівши три поєдинки, йому вдалося посісти підсумкове третє місце.

Інші студенти ЛДУФК – Скумін Олександр (32 ФКІС), Шевчук Артем (2 ФКІС), Тагірлі Рамік (2 ФКІС) також продемонстрували доволі яскраву боротьбу, але цього було недостатньо, аби завоювати нагороди  престижного турніру. Однак вони також принесли важливі залікові очки, які допомогли львівській команді посісти третє загальнокомандне місце.

Отож, вітаємо колектив кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, спортсменів і особистих тренерів з успішним виступом на міжнародному рівні й бажаємо у подальшому здобувати нагороди інших престижних турнірів.