Олена Підгрушна готується до естафети і не планує завершувати кар’єру

Президент федерації біатлону України (ФБУ) Володимир Бринзак спростував свою ж заяву про те, що капітан жіночої команди, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна закінчує кар’єру.

«Олена Підгрушна продовжує тренуватися, відновлювати свою форму після хвороби. Можливо, ми побачимо її в естафеті, але поки що вона не в тих кондиціях, які дозволяють виступати на Олімпійських іграх. Проте, у нас ще є час до естафети.

Подивимося, як воно буде далі. У Кореї вона ще проходить акліматизацію, конкретніше буде видно пізніше, на дев’ятий–десятий день перебування тут. Також Підгрушна мені повідомила, що не планує завершувати кар’єру. Я перед нею вибачився, бо думав, що через проблеми, які у неї виникли останнім часом, вона не захоче продовжувати виступати. Але вона сказала, що ще планує бігати.

Я їй теж сказав, що ми не заперечуємо, а тільки за, щоб вона бігала ще дві Олімпіади. Віта Семеренко також хоче продовжувати виступати»,розповів Володимир Бринзак.

Нагадаємо, Олена Підгрушна через хворобу тривалий час не тренувалася напередодні поточної Олімпіади. У Пхьончхан її взяли запасною і вона вже пропустила три особисті гонки.

Додамо, жіноча естафета на ХХІІІ зимовій Олімпіаді-2018 відбудеться у четвер, 22-го лютого.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ