Олена Підгрушна вирушила до Пхьончхану на зимову Олімпіаду-2018

Капітан української жіночої збірної з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна вирушила до Кореї, де вже за три дні розпочнуться ХХІІІ зимові Олімпійські ігри-2018, а за чотири – біатлонні змагання.

Проте, участь Олени Підгрушної в перших олімпійських гонках Ігор-2018 залишається під питанням, яке вже безпосередньо у Пхьончхані вирішуватимуть тренери збірної України на чолі з головним наставником жіночої команди Урошем Велепецем та президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком.

Олена Підгрушна ставала олімпійською чемпіонкою в естафеті чотири роки тому на Іграх-2014 у Сочі, але в поточному сезоні має великі проблеми зі здоров’ям, які заважають їй показувати хороші результати. Зокрема, вона пропустила естафету в Обергофі, а також взагалі не виступала на етапі Кубка світу-17/18 в Рупольдінгу і на чемпіонаті Європи-2018 в Ріднау.

Нагадаємо, окрім Олени Підгрушної, до жіночої збірної з біатлону увійшли Юлія Джима, Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець.

Принагідно нагадаємо, що разом з Оленою Підгрушною Львівський державний університет фізичної культури в складі олімпійської збірної України в Пхьончхані представлятимуть п’ятеро санкарів – Роман Захарків, Олександр Оболончик, Андрій Мандзій, Олени Стецків і Олена Шхумова, а також гірськолижниця Ольга Книш, сноубордистка Аннамарі Данча і лижник-двоєборець Віктор Пасічник.

ХХІІІ зимові Олімпійські ігри-2018 пройдуть у корейському Пхьончхані з 9 по 25 лютого. Близько 2500 спортсменів з 94 країн світу розіграють 102 комплекти медалей у 7 видах спорту і 15 дисциплінах.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ